Кошик
41 відгук
Полиграфическая фирма "А-Профит"
+380 (67) 480-03-73
+380 (66) 761-14-68
+380 (95) 411-65-35

Ламінатори різних класів, замітки в допомогу шукачам (Частина 1 - Ламінатори початкового рівня)

Ламінатори різних класів, замітки в допомогу шукачам (Частина 1 - Ламінатори початкового рівня)

Предтеча.

"Коливання виправдано, коли повільність спирається на обережність". Мартін Хайдеггер

Коли є гостра потреба в ламінаторі, розумно, як і у випадку покупки іншої техніки, розібратися який саме ламінатор відповідає Вашим потребам і фінансовим можливостям.

Тут є кілька шляхів:

1) Звернутися в наше підприємство або інше спеціалізоване, по темі продажу ламінаторів. У цьому випадку наш співробітник допоможе Вам заповнити невелику форму технічного завдання (ТЗ) . Зокрема - уточнення типології планованої роботи, потенційні об'єми ламінування, бюджету можливої покупки та інші питання. Після чого буде обрано перелік моделей відповідає Вашому ТЗ. На наступному етапі, буде застосована більш детальна методика з'ясування оптимальної моделі , як-то, відповіді на питання :

 • робота тільки з певною товщиною плівки і матеріалу,

 • обсяг робіт розподілений у часі або піковий,

 • непрерывнось і терміновість виконання робіт,

 • репутація в сервісі определнных моделей з ремонтної шкалою ( наявність запчастин в імпортерів, вдалий чи не вдалий конструтив, ремонтопридатність, амортизація реальна а не паспортна, можливість термінового виготовлення запчастин на місці, або дружественностность\взаємозамінність запчстей з іншими моделями та брендами і т. д.)

І інші моменти пов'язані з оптимізацією вибору моделі

 1. Є інший шлях . Можна самому вивчити ринок ламінаторів, і спробувати з'ясувати , який із приладів найбільш точно відповідає вимогам конкретної роботи.

Саме для Вас на допомогу ми пропонуємо lite — версію путівника по ламинаторам.

Умовно , за нашою внутрішньою градації конвертні ламінатори ми ділимо на 4 категорії ( см конветные ламінатори тут > > http://a-profit.prom.ua/g11182583-konvertnye).

 1. Ламінатори початкового рівня

 2. Офісні ламінатори

 3. Умовно-професійні

 4. Професійні ламінатори

 5. Рулонні ламінатори

 6. Широкоформатні рулонні ламінатори

 7. Промислові ламінатори

В конкретну категорію, ми зводимо ламінатори, з чітко вираженими технічними і виробничими характеристиками, технологічними рішеннями, якістю і ресурсоємністю навантажених вузлів і елементів. І звичайно-ж, feedback від користувачів сервісу , що підтверджує або спростовує закладені виробником параметри. І звичайно-ж , критерій ціни. Діапазон ціни "ВІД" і "ДО" ставить чіткий розділ від і до в обговорюваних класах. І де-факто , є негласним маркером класів і категорій.

 

Ламінатори початкового рівня.

Цінова категорія від 1100 до 2300 грн.

В цій групі основм ламінатори малих форматів від А-6 до форматів А4

Дуже аскетична робоча схема нагріву і кінематики. Як правило в одному пов'язаному модулю.

Типичная схема зовнішній обігрів валів малого діаметру , а значить низької теплоємності зовнішніми пластинчастими нагрівачами.

 

Економлячи на додатковому сайті аварійного реверсу, в таких моделях іноді передбачена система розведення подпружиненых валів, щоб катапултировать аварійно-закручений або зім'ятий документ.

Цільова завдання таких малюків, закривати рідкісну потреба в ламінуванні не складних носіїв ( в основному документи, інструкції, навчальні форми тощо ). В невеликій кількості. І з технологічної паузою.

Вышеразмещенная схема нагріву , передбачає зовнішній нагрів валу. Тому продукт пройшов ламінування опускає температуру валу для наступної робочої фази на 15-20% ( заміри пирометром в нашій сервісній лабораторії) . Що може привести до некоректної адгезії внутрішнього клейового шару конвертової плівки, а значить до непрозорості ламінату і його відшарування від носія.

Але хто ж купує ці малята, запитаєте Ви?

Безперечно, сервісники дуже не люблять їх кволі, бюджетні механізми. Але все-ж, дана серія має свого цільового споживача і пласт роботи, який вони чудово закривають. У рамках своєї цільової задачі ці ламінатори цілком справляються як оперативного засобу ламінації , за дуже невеликі гроші. Ось типові ТХ даного класу - на прикладі моделі SENATOR 230 . SENATOR 230 -- ламінатор формату а4 для ламінування плівками до 125мкн. Це персональна модель, із зовнішнім нагрівом валів, класичного чорного кольору з закругленими краями корпусу. Вперше у простій моделі - можливість розсування валів для витяг застряглого документа.

Живлення 220~240 В
Потужність(Вати) 265
Макс.шириналаминирования (мм) 230
Товщина плівки(мкм) 75~125
Макс. товщина ламінування (мм) 0.6
Швидкість ламінування (мм/хв) 250
Час готовності (хв) 3~5
Метод нагріву зовнішній обігрів валів
Вибір температури -
Температурний контроль -
синхронний Двигун змінного струму
Система подачі аркушів 2 вала
Холодне ламінування та
Ламінування фотографій та
Реверс немає, є розжим валів
Розміри (ШхГхВ,мм) 346 x 142 x 65
Вага 1.2 кг

Можете сходити по цьому посиланню і особисто ознайомитися з "героїчними малюками"

Але якщо роботи стало більше. Вона ( в сенсі роботи) стала різноманітнішою з точки зору носіїв ламінування, товщини плівки та обсягу. Це вірний сигнал до еволюційного переходу на ламінатори офісного класу. З первинними регуляторами температури, швидкості, передустановками під різні типи плівки, исоотвественно більш «дорослою» технології нагріву, кінематичного схеми і высокоамортизационных електронних компонентів.

Малюки категорично протипоказані режими роботи в комерції. Якщо Ви вже готові надавати послуги і у Вас є маркер розрахунку потоку. Вам краще примерится на клас або два класи вище.

Але про наступному класі ( офісному) ламінаторів в следующеей статті .

Слідкуйте за нашою добіркою

Будемо раді відповісти на будь-яке питання і вдячні Вашому власному досвіду експлуатації ламінаторів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner